loading


Image result for ‫درباره ما‬‎

 

آژانس هواپیمایی یاس سپید پرواز  فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده است، در این سال ها همیشه رضایت کامل مسافران را مهمترین هدف خود قرار داده و با ارائه خدماتی با کیفیت و نو به مسافران و آژانس های همکار، توانسته در این صنعت پیشرو باشد. از طرفی با استقبال بالای مسافران به سرعت مسیرهای پروازی به نحوی گسترش پیدا کرده که امروزه در اکثر مسیرهای اصلی دارای بالاترین ظرفیت پروازی می باشد. شرکت یاس سپید با قوی ترین زیر ساخت ها، بالاترین استاندارد ها و کامل ترین شبکه توزیع می کوشد تا همیشه بهترین خدمات را ارائه نماید و با بکارگیری نظرات سازنده اعضا و برقراری پایه های ارتباطی نوین با اعضا، کارگزاران، خطوط هوایی و راهنمایان، در مسیر هدف نهایی خود گام بردارد. ما هر چالش را فرصتی می دانیم و باور داریم جایگاه ما به عنوان شناخته شده ترین پیشگام در صنعت گردشگری به خوبی تثبیت شده است.

 

خدمات آژانس هواپیمایی یاس سپید پرواز :Image result for ‫خدمات‬‎

 

1- نمایندگی کلیه خطوط پروازهای داخلی و خارجی
2- رزرو هتل در سراسر جهان با نازلترین قیمت
به صورت online و صدور واچر هتل بصورت ریالی
3- مجری مستقیم تورهای هفتگی دبی - استانبول -
تایلند - هند - چین - سنگاپور - مالزی - بالی - لنگکاوی - پنانگ 
4- صدور بیمه نامه مسافرتی  جهت مسافرتهای خارجی
و مورد تایید سفارتخانه ها جهت اخذ ویزا
5- تخفیف ویژه برای مسافران گروهی(حداقل 9نفر) برای تورهای خارجی
6- مجری تورهای کیش - مشهد - اصفهان - شیراز - یزد

7- اخذ ویزای ایران جهت میهمانان شما

8- رزرو و صدور بلیط بصورت حضوری و غیر حضوری

 

چرا آژانس هواپیمایی یاس سپید پرواز را انتخاب کنیم ؟Image result for ‫آژانس هواپیمایی‬‎

 

در راستای ارتقاء سطح کیفی خدمات گردشگری در سطح کشور، شرکت یاس سپید پرواز با هدف توزیع سریع خدمات جهانگردی همراه با بالاترین کیفیت و با ارائه سرویس های آنلاین منحصر به فرد به آژانس های مسافرتی به سرعت توانسته با تحت پوشش قرار دادن اکثر آژانسهای مسافرتی و جهانگردی، به عنوان بزرگترین مجموعه در این صنعت معرفی شود.
ما در یاس سپید یک فلسفه ساده را دنبال می کنیم: استفاده از استعداد و ابزارهای قوی برای خلق خدماتی برتر و جلب رضایت کامل مسافران. کارکنان ما هر روز بی کم و کاست این فلسفه را در کار خود اجرا می کنند و به این باور رسیده اند که می توانند در خلق بهترین خاطره ها و تجربه های مشتریان اثرگذار باشند. نتیجه این خواهد بود که ما همیشه در پی ارائه خدماتی مطلوب، با کیفیت و مناسب به مشتریان خود می باشیم.

 ما، در یاس سپید پرواز به دنبال برقراری روابط میان فردیِ فراتر از سِمَت، سطح و واحد هستیم تا با تجربه‌ها و تخصص یکدیگر آشنا شویم و سرمایه‌ی اجتماعی یاس سپید پرواز را افزایش دهیم.

ما، در یاس سپید پرواز به دنبال ارزیابی تعهد در تمامی ابعاد آن بوده و در پی ارزش افزوده‌ی دو طرفه از سمت سازمان و برای سازمان هستیم.

ما، در یاس سپید پرواز به دنبال ارتقای دائمی دانش و مهارت‌ها در ابعاد رفتاری و شغلی، و بهینه‌سازی توانایی‌ها در راستای خواسته‌های یاس سپید پرواز هستیم.

ما، در یاس سپید پرواز به دنبال تسهیل تعالی یاس سپید پرواز هستیم؛ تا جایی که زمینه‌ی تعالی واحدهای سازمانی و خود را فراهم کنیم.

ما، در یاس سپید پرواز برای ایده‌ی خود به دنبال تیم هستیم، تیمی که با همراهی آن، ایده را عملی و در نهایت به محصول  تبدیل کنیم.

 تمامی کارها در یاس سپید پرواز برای لذت بردن از انجام کار و از آن مهم‌تر، برای لذتِ دیدنِ حال خوش یاس سپید پروازی ها انجام می‌شود.

ما، در یاس سپید پرواز برای انجام وظایفمان منتظر کلمه‌ها هستیم، نه دستورالعمل و نامه‌ی رسمی؛ درست مثل یک خانواده.

همه‌ی یاس سپید پروازی ها ، شنونده و بیننده‌ی یکدیگر و مشتریان هستند تا کوچک‌ترین خواسته‌های آن‌ها بی‌جواب نماند.

ما، در یاس سپید پرواز به دنبال نظرات‌ کسانی هستیم که در مورد آن، تخصص و تجربه دارند و می‌توانند راهی برای رفع مشکلات و یا توسعه‌ی نقاط قوت ارائه کنند.

ما هیچ‌وقت در یاس سپید پرواز متوقف نخواهیم شد و همه چیزِ همه چیز را می‌خواهیم.Image result for ‫توضیحات آژانس هواپیمایی‬‎

رهبران یاس سپید پرواز ، مدیران و سرپرستانی هستند که از تجارب و حمایت‌هایشان برای تسهیل و پیشبرد یاس سپید پرواز استفاده می‌کنند.

یاس سپید پرواز قبیله‌ای‌ست که اعضای آن در جامعه‌ای کار می‌کنند که ملاحظه‌گر و هواخواه آن‌هاست.

همه‌ی یاس سپید پروازی ها ، خودشان را مسئول انجام دادن و یا انجام ندادن کارهای‌شان می‌دانند و این مسئولیت را در تمام مدت زندگی کاری‌شان پذیرفته‌اند.

ما، در یاس سپید پرواز کارهایی را که می‌توانیم با هم انجام دهیم، فردی پیش نبرده و از با هم بودن لذت می‌بریم.

ما، در یاس سپید پرواز منتظر نمی‌نشینیم تا مشکلات حاد یا خوبی‌ها خود به خود از بین بروند، بلکه به سرعت پیگیر رفع یا توسعه‌ی آن‌ها خواهیم بود همچنین.  گفته‌ها را می‌شنویم و به دنبال تفسیر نیستیم و خود نیز منظورمان را واضح و بدون تفسیر بیان می‌کنیم.

رهبران یاس سپید پرواز اعضای تیم‌های‌شان را برای انجام وظایفشان رشد داده و بستر این رشد را فراهم می‌کنند.

ما، در یاس سپید پرواز با منطق، تحلیل و تصمیم عمل می‌کنیم و آن را با کمک و یاری یکدیگر به ثمر می‌رسانیم.

 YaseSepidParvaz.ir

 نشانی : تهران - خیابان طالقانی - بعد از چهار راه مفتح - خیابان ملک الشعرا بهار شمالی - ساختمان ایران بک - طبقه اول - واحد 11

مشاهده آدرس و موقعیت ما بر روی نقشه گوگل

 

Image result for ‫میراث فرهنگی‬‎Image result for IATAImage result for CAO.IRI

 آژانس هواپیمایی یاس سپید پرواز

شماره تماس ما :88812680

×