loading

 هتل تماشا کیش

Image result for ‫هتل تماشا کیش‬‎Image result for ‫هتل تماشا کیش‬‎

هتل تماشا کیش

هتل تماشا در جزیره کیش و در موقعیتی مناسب از نظر بازار و ساحل زیبای خلیج فارس قرار گرفته که می توانید تعطیلات و سفر و تور خوبی را در آن بگذرانید. صبحانه و ناهار و شام شما در این هتل فراهم است و می توانید از کیفیت آن ها لذت ببرید. اگر از طریق خطوط هوایی وارد کیش شوید سرویس های این هتل برای خوش آمد گویی در فرودگاه حضور خواهند داشت و از طرفی به ساکنین این هتل تخفیف ۵۰ درصدی پارک دلفین ها داده می شود.

هتل تماشا کیش

اگر کودک دو تا ۵ سال به همراه داشته باشید هزینه اقامت وی حدود ۷ هزار تومان خواهد بود و برای کودکان بالای ۵ سال باید به اندازه یک فرد بالغ پول بپردازید.

آخرین بازسازی این هتل در سال ۹۱ بوده که امکانات رفاهی آن کاملا مورد بازبینی قرار گرفته و در نهایت سرویس های خوبی به آن افزوده شده است.

امکانات :

هتل تماشا کیش

هر چند این هتل از نمونه در جه ۳ می باشد اما امکانات رفاهی آن در حدود هتل های درجه ۴ و ۵ است. این امکانات به صورت تلویزیون ماهواره اى، ، صندوق امانات در داخل رسپشن، سیستم خنک کننده (اسپیلت ، کولر گازى ) کافى نت، مینى بار، لاندرى می باشد.

هتل تماشا کیش

این هتل دارای اتاق های دو تخته، سه و چهار تختی می باشد که برخی اتاق ها دارای ظرفیت اضافی نیز می باشند. روال اتاق ها به شرح زیر است :

واحد دو تخته : این واحد دارای یک اتاق با تختی دونفره است و همچنین یک پذیرایی دارد که در آن امکانات رفاهی دیگری گنجانده شده است.

واحد سه تخته : این واحد دارای یک اتاق جدا گانه برای تخت هاست  همچنین یک پذیرایی بزرگ به همراه امکاناتی نظیر ارای کاناپه تختخوابشو و مجهز به یخچال، سرویس بهداشتی، تلویزیون ، تلفن، تهویه مطبوع، مبلمان  می باشد. البته امکان ظرفیت اضافی وجود ندارد.

واحد ۴ تخته : سرویس ۴ تخته دارای یک نفر ظرفیت اضافی است که می توانند یک خانواده ۵ نفره از آن استفاده کنند. ویژگی پذیرایی ۴ تختی هم مثل ۳ تختی است.

هتل تماشا کیش

رستوران هتل :

این هتل دارای یک رستوران است که نام آن سراب است و دارای ظرفیت کمتر از ۱۰۰ نفر می باشد. از طرفی هم می توانید در آن غذاهای کاملا ایرانی میل کنید. کافه غروب هم در لابی آماده پذیرایی از شماست.

سایر امکانات این هتل به صورت زیر می باشد :

لابی، کافی شاپ، ماهواره ،   پارکینگ اختصاصی هتل، رستوران، خدمات خانه داری، پارکینگ سر پوشیده، نماز خانه، لاندری، صندوق امانات اختصاصی، آسانسور

این هتل دارای امکاناتی نظیر اینترنت، مجموعه ورزشی، فروشگاه، ترانسفر، چایخانه و …نمی باشد.

 

مشاهده آدرس و موقعیت هتل تماشا کیش بر روی نقشه گوگل

 

هتل تماشا کیشهتل 3 ستاره
 

نوع اتاق

وضعيت

قیمت

مجموع
قابل پرداخت

احتياج به تاييد تلفنی با آژانس

احتياج به تماس تلفنی با آژانس

مجموع بر اساس تعداد شب

 

 

شماره تماس ما :88812680

×